Cesarstwo Rzymskie, denar, 227

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 20:57:40
335560
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aleksander Sewer (222–235), denar, 227, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP C M AVR SEV ALEXAND AVG; Rw: Cesarz stojący w lewo, trzymający paterę nad ołtarzem, P M TR P VI COS II P P
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.13 g, patyna, niewielkie wykruszenie krążka
Literatura: RIC 70, C. 325

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 144

1)  80 zł
2)  75 zł