Polska, 500 złotych, 1976

Polska, 500 złotych, 1976

Polska, 500 złotych, 1976

Cena wylicytowana: 8 200 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 20:54:20
335807
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 500 złotych, 1976, Warszawa, Tadeusz Kościuszko (1746–1817)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto próby 900, ok. 29.95 g, wybite stemplami lustrzanymi, nakład 2.318 sztuk, patyna, przebarwiona na czerwono, pięknie zachowane, moneta w oryginalnej folii i pudełku z certyfikatem NBP nr. 2631
Literatura: Fr. 117, Parchimowicz 320

Cena końcowa: 8 200 zł
Cena wywoławcza: 5 400 zł
Cena szacunkowa: 9 000 zł
Ilość odsłon: 501

1)  8 200 zł
2)  8 000 zł
3)  7 800 zł
4)  7 400 zł
5)  6 600 zł
6)  5 600 zł