wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław – Catalogue of Polish banknotes 1916–1994, Warsaw 2000, IS..

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 20:00:40
92189
Opis: wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław – Catalogue of Polish banknotes 1916–1994, Warsaw 2000, ISBN 8391336190
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 stron formatu B5, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog poslkich banknotów, wydany w języku angielskim, dodatkowo w suplemencie znajdują się banknoty "Ober-Ostu" oraz Getta w Łodzi

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 240

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  50 zł
4)  40 zł
5)  28 zł
6)  26 zł
7)  24 zł