wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie - Polish Paper Money, Kolekcja Lucow,..

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 20:00:20
92200
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie - Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, tom V 1944-1955, Warszawa 2010, ISBN 9788392333272
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 strony, twarda oprawa, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, duży format, świetne ilustracje, twarda oprawa z obwolutą

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 291

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  450 zł
4)  350 zł
5)  330 zł
6)  300 zł