Cesarstwo Rzymskie, denar, 97

Cesarstwo Rzymskie, denar, 97

Cesarstwo Rzymskie, denar, 97

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 20:56:40
330900
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Nerwa (96–98), denar, 97, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, legenda IMP NERVA CAES AVG P M TR P COS III P P, Rw: Stojąca w lewo Fortuna, trzymająca ster oraz róg obfitości, wokoło FORTVNA AVGVST
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.39 g, miejscowa, ciemna patyna
Literatura: RIC 16

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 183

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  360 zł
4)  320 zł
5)  270 zł
6)  250 zł