Zakończenie: 09-12-2021 20:00 ÷ 22:20
Polska, zestaw 8 medali z bohaterami z Trylogii Henryka Sienkiewicza, 2011
335221
w skład zestawu wchodzą medale z postaciami: Jerzy Michał... | I |
470 zł szac. 450 zł 334 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, 750 lat Gdańska, 1975
335090
Aw: Herb Wielki Gdańska, niżej nabite 1000 i (1975), DANZ... | I- |
390 zł szac. 100 zł 817 wyświetleń |
13 | zakończona | |
Polska, zestaw 9 medali - Cuda Natury, 2013
335222
z serii Cuda Natury: Mazury, Puszcza Białowieska, Uluru -... | I |
350 zł szac. 350 zł 225 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medal chrzcielny, XIX w.
335224
sygnowany L ZIMPEL; Aw: Jezus przyjmujący chrzest w rzece... | II/II- |
160 zł szac. 150 zł 253 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy, 1991
335325
medal z Janem Pawlem II wybity z okazji IV pielgrzymki pa... | I |
105 zł szac. 100 zł 180 wyświetleń |
4 | zakończona |