Zakończenie: 02-12-2021 20:00 ÷ 22:49
Polska, odznaka Wyższej Szkoły Oficerskiej Służb Kwatermistrzowskich im. Mariana Buczka, 1972
334674
Romb w którym Orzeł, niżej plakieta, na której WSO / SK, ... | I/II |
32 zł szac. 20 zł 61 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, odznaka Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Obrony Przeciwlotniczej im. por. Mieczysława Kalinowskiego, 1972
334676
Romb w którym Orzeł, niżej plakieta, na której WSO / WOPL... | I/I- |
32 zł szac. 20 zł 62 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 1.08.1941
334463
seria A, numeracja 6984164 | I-/II+ |
30 zł szac. 25 zł 98 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Prusy Zachodnie, zestaw: 2 x 20 marek, 15.11.1918
334328
emisja polska, numeracja 1341 i 21904 | V |
30 zł szac. 50 zł 104 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
334397
Aw: Pastorał w obwódce z kulek, na lasce kulka, legenda, ... | III/IV |
30 zł szac. 50 zł 97 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 2000
334658
rok 2000 | I |
30 zł szac. 50 zł 94 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, Krzyż, 1838–1962
334393
na łączniku nabita punca z krabem | III |
30 zł szac. 30 zł 127 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, odznaka Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Chemicznych im. por. Stanisława Ziaji, 1972
334668
Romb w którym Orzeł, niżej plakieta, na której WSO / WCh,... | II |
30 zł szac. 20 zł 87 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, odznaka Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Łączności im. płk. Bolesława Kowalskiego, 1972
334671
Romb w którym Orzeł, niżej plakieta, na której WSO / WŁ, ... | I- |
30 zł szac. 20 zł 84 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 50 złotych, 1.09.1929
332192
seria EH, numeracja 2260697 | II- |
28 zł szac. 30 zł 111 wyświetleń |
5 | zakończona |