Polska, odznaka Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Łączności im. płk. Bolesława Kowalskiego, 1972

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:43:20
334671
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), odznaka Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Łączności im. płk. Bolesława Kowalskiego, 1972, Warszawa, Romb w którym Orzeł, niżej plakieta, na której WSO / WŁ, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal, emalia, 27.7 x 47.7 mm, 10.12 g (z nakrętką)
Literatura: Wełna Odznaki 104

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 83

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  26 zł
4)  20 zł