Zakończenie: 02-12-2021 20:00 ÷ 22:49
Polska, Orzeł
334098
Ukoronowany Orzeł, odznaka jednoczęściowa, mocowana na sł... | I- |
60 zł szac. 50 zł 250 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, koperta Pocztowej Kasy Oszczędnościowej Działu Ubezpieczeń na Życie
334333
z nr. polisy 27740 dla Pana Dziumowicza Jana z Krakowa | III |
55 zł szac. 20 zł 247 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Dewocjonalia, Krzyż, XVIII w. (?)
334392
W owalnej obwódce krzyż z ukrzyżowanym Chrystusem, z bokó... | III |
50 zł szac. 75 zł 122 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, Krzyż, 1838–1962
334393
na łączniku nabita punca z krabem | III |
30 zł szac. 30 zł 127 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rosja, zestaw 2 x krzyż, XIX/XX w.
334402
w skład zestawu wchodzą mniejszy (17.6 x 35.0 mm, 0.99 g)... | III/III+ |
20 zł szac. 30 zł 99 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Dewocjonalia, Krzyż, XVIII/XIX w.
334391
| III |
18 zł szac. 30 zł 106 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, zaświadczenie, 1948
332838
zaświadczenie informujące, że Czesław Staniewicz uciekł z... | III |
14 zł szac. 20 zł 294 wyświetleń |
2 | zakończona |