Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 15-11-2021 18:00
Zakończenie: 25-11-2021 20:00 ÷ 22:09
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, 2 marki, 1934
Niemcy, 2 marki, 1934
334128
175. rocznica urodzin Fryderyka Schillera / 175. Geburtst...
I

330 zł

szac. 200 zł

182 wyświetleń

7 zakończona
Rosja, 50 kopiejek, 1922 (П•Л)
Rosja, 50 kopiejek, 1922 (П•Л)
333978
II-

75 zł

szac. 50 zł

201 wyświetleń

7 zakończona
Polska, Medal na pamiątkę 200. rocznicy bitwy pod Wiedniem, 1883
Polska, Medal na pamiątkę 200. rocznicy bitwy pod Wiedniem, 1883
334221
projektu Józefa Tautenhayna, Wiedeń; Aw: Popiersie Jana S...
III

260 zł

szac. 250 zł

231 wyświetleń

7 zakończona
Polska, medal wybity na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924
Polska, medal wybity na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924
334241
Aw: Popiersie w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura J. ...
III/IV

210 zł

szac. 50 zł

181 wyświetleń

7 zakończona
Rosja, 10 rubli, 1900 Ф•З
Rosja, 10 rubli, 1900 Ф•З
334254
I-/II+

2 500 zł

szac. 2 500 zł

262 wyświetleń

8 zakończona
Rosja, 10 rubli, 1902 A•P
Rosja, 10 rubli, 1902 A•P
334256
I-/II+

2 800 zł

szac. 2 500 zł

225 wyświetleń

8 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne
Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne
333999
III

100 zł

szac. 50 zł

116 wyświetleń

8 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, follis, 324
Cesarstwo Rzymskie, follis, 324
334281
Aw: Głowa cesarza w prawo, CONSTANTINVS AVG; Rw: W wieńcu...
III+

55 zł

szac. 50 zł

143 wyświetleń

8 zakończona
Polska, zestaw: 10 x półtorak
Polska, zestaw: 10 x półtorak
328920
roczniki: 1614, 1615, 2 x 1616 (1 x Kraków, 1 x Bydgoszcz...
III+/III

230 zł

szac. 100 zł

202 wyświetleń

8 zakończona
Polska, zestaw: 6 x półtorak, roczniki: od 1620 do 1625
Polska, zestaw: 6 x półtorak, roczniki: od 1620 do 1625
333317
II/III+

130 zł

szac. 70 zł

169 wyświetleń

8 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.