Polska, Medal Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie, 1906

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 22:22:20
333727
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), Medal Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie, 1906, Aw: Widok Wawelu, u góry godło herbu Krakowa, u dołu kartusz, w którym narzędzia rolnicze, z prawej sygnatura A.NEUDECK, Rw: Gałąź jabłoni z owocami, niżej irysy, TOWARZYSTWO OGRODNICZE W KRAKOWIE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 50 mm, 50.73 g, uszkodzone obrzeże
Literatura: Strzałkowski 69

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 227

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  170 zł
4)  155 zł
5)  95 zł
6)  90 zł
7)  85 zł
8)  65 zł
9)  60 zł