Niemcy, medal na pamiątke przyłączenia Zagłębia Saary, 1935

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 22:20:40
333904
Opis: Niemcy - III Rzesza (1933–1945), medal na pamiątke przyłączenia Zagłębia Saary, 1935, Aw: Górnik i napis DEUTSH DIE SAAR IMMERDAR, Rw: Mapa z napisem SAAR i wokół napis VOLKSABSTIMMUNG IM SAARGEBIET i data 13.01.1935, na rancie napis BAYER HAUPTMUNZAMT
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 36.2 mm, 21.95 g, miejscowa patyna

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 120

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  38 zł