Węgry, 5 pengö, 1938 BP

Węgry, 5 pengö, 1938 BP

Węgry, 5 pengö, 1938 BP

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 22:19:20
208981
Opis: Węgry - Miklos Horthy - regent (1920–1944), 5 pengö, 1938 BP, Budapeszt, 900. rocznica śmierci Stefana I
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 640, 24.95 g, patyna
Literatura: Huszár 2260, KM 516

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 108

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  65 zł
4)  50 zł
5)  48 zł