Węgry, 5 koron, 1907

Węgry, 5 koron, 1907

Węgry, 5 koron, 1907

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 22:19:00
333902
Opis: Węgry - Franciszek Józef I (1848–1916), 5 koron, 1907, Kremnica, 40-lecie koronacji Franciszka Józefa I
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Davenport 124, Herinek 779, Huszár 2214

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 205

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  180 zł
4)  170 zł
5)  165 zł
6)  160 zł
7)  155 zł
8)  150 zł