Nowa Zelandia, 1 dolar, 1977

Nowa Zelandia, 1 dolar, 1977

Nowa Zelandia, 1 dolar, 1977

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 22:17:40
333830
Opis: Nowa Zelandia - Elżbieta II od 1952, 1 dolar, 1977, 25 lat panowania królowej Elżbiety II i święto Waitangi Day
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "925" 27.36 g, stemple lustrzane, subtelna patyna, nakład 27.000 sztuk
Literatura: KM 46a

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 173

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  70 zł
5)  60 zł