Niemcy, talar, 1793 IEC

Niemcy, talar, 1793 IEC

Niemcy, talar, 1793 IEC

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 22:13:40
333898
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1763–1806), talar, 1793 IEC, Drezno
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.01 g, miejscowa patyna, ładnie zachowana moneta
Literatura: Davenport 2701, Kahnt 1089, Schnee 1092

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 235

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  430 zł
4)  410 zł
5)  330 zł
6)  320 zł
7)  310 zł
8)  310 zł
9)  220 zł
10)  200 zł
11)  185 zł
12)  180 zł