Łotwa, 5 łatów, 1931

Łotwa, 5 łatów, 1931

Łotwa, 5 łatów, 1931

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 22:08:00
333848
Opis: Łotwa - Republika Łotewska (1918–1940), 5 łatów, 1931, Londyn, na obrzeżu DIEVS SVĒTĪ LATVIJU
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby "835", miejscowa, ciemna patyna
Literatura: Davenport 214, Parchimowicz 11b

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 86

1)  80 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  65 zł