Śląsk, trojak, 1597

Śląsk, trojak, 1597

Śląsk, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 22:03:00
333709
Opis: Śląsk - księstwo cieszyńskie - Adam Wacław (1579–1594–1617), trojak, 1597, Cieszyn, z końcówką M GLO
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: F.u.S. 2987, Iger Ci.97.1.a (R3), Kop. 5622 (R2)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 180

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  210 zł
4)  195 zł