Śląsk, 3 krajcary, 1635 H-R

Śląsk, 3 krajcary, 1635 H-R

Śląsk, 3 krajcary, 1635 H-R

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 21:58:20
333703
Opis: Śląsk - Stany Ewangelickie, 3 krajcary, 1635 H-R, Wrocław, MON PRINC ... w legendzie rewersu
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: E.-M. 586 (R1), F.u.S. 260

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 205

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  110 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  46 zł
8)  44 zł
9)  42 zł