Prusy Książęce (1525–1657), szeląg, 1593

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 21:56:40
333694
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Jerzy Fryderyk von Ansbach (1578–1603), szeląg, 1593, Królewiec, na piersi Orła dobrze widoczna litera S
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: rzadki rocznik, patyna
Literatura: Slg. Marienburg 1297, Voss. 1448, Neumann 59

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 151

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  350 zł
4)  270 zł