Pomorze, półtorak, 1620

Pomorze, półtorak, 1620

Pomorze, półtorak, 1620

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 21:53:20
333700
Opis: Pomorze - Księstwo rugijskie - Bogusław XIV 1617–1620-(1625), półtorak, 1620, Darłowo
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Olding 181a, Hildisch 285, Slg. Hahn 1283

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 131

1)  75 zł
2)  70 zł