Polska, 5 guldenów, 1923

Polska, 5 guldenów, 1923

Polska, 5 guldenów, 1923

Cena wylicytowana: 2 700 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 21:41:20
333823
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 5 guldenów, 1923, Utrecht, Kościół Najświętszej Marii Panny
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, ryski z obiegu, moneta w ładnym stanie zachowania
Literatura: AKS 8, Jaeger D.9, CNG 520.I, Parchimowicz 65a

Cena końcowa: 2 700 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 341

1)  2 700 zł
2)  2 700 zł
3)  2 100 zł
4)  1 800 zł
5)  1 350 zł
6)  1 250 zł
7)  1 050 zł
8)  800 zł
9)  760 zł
10)  740 zł
11)  720 zł