Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 21:40:20
333844
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: ciemna patyna na awersie
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 131

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  34 zł
6)  32 zł
7)  30 zł