Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 21:35:40
333840
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1930, Warszawa, sztandar – 100-lecie Powstania Listopadowego
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczone, miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 313

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  1 000 zł
4)  760 zł
5)  740 zł
6)  740 zł
7)  680 zł
8)  640 zł
9)  620 zł
10)  600 zł
11)  540 zł
12)  400 zł
13)  310 zł
14)  300 zł