Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 21:34:00
333864
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone, patyna
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 152

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  460 zł
4)  430 zł
5)  400 zł
6)  380 zł
7)  360 zł
8)  320 zł
9)  240 zł
10)  220 zł