Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 21:33:40
333837
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 231

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  490 zł
4)  480 zł
5)  400 zł
6)  390 zł
7)  380 zł
8)  360 zł
9)  350 zł
10)  310 zł
11)  260 zł
12)  240 zł
13)  230 zł
14)  220 zł
15)  210 zł