Polska, trojak, 1766 G

Polska, trojak, 1766 G

Polska, trojak, 1766 G

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 21:29:40
331948
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, trojak, 1766 G, Warszawa, duża litera G pod tarczą herbową, Orły w tarczy herbowej smukłe, małe litery legendy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger WA.66.1.a (R), Parchimowicz SAP 8.a4, Plage 156, Plage-miedź 217

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 181

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  50 zł
4)  36 zł