Polska, zestaw 3 x trojak

Polska, zestaw 3 x trojak

Polska, zestaw 3 x trojak

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 21:26:40
333724
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, zestaw 3 x trojak, trojak 1596 (Bydgoszcz), trojak 1598 (Olkusz), trojak 1600 (Wschowa)
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: razem 3 sztuki, monety przedziurawione
Literatura: Iger B.96.2.a, O.98.4.a, W.00.1.b

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 87

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  95 zł