Sławonia, denar, bez daty

Sławonia, denar, bez daty

Sławonia, denar, bez daty

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 21:19:20
333739
Opis: Sławonia - Stefan V (1270–1272), denar, bez daty, Aw: Kuna w lewo między dwiema gwiazdkami, + MONETA REGIS P SCLAVONIA, Rw: Krzyż, w którego kątach gwiazda, półksiężyc i dwie głowy, po bokach S-R (Stephanus Rex)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.4 mm, 0.73 g, patyna
Literatura: Dimnik 10.1.1

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 205

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  80 zł
5)  60 zł