Tauryda, pieniądz, XV w.

Rozpoczęcie: 08-11-2021 18:00
Zakończenie: 18-11-2021 21:13:00
Tauryda, pieniądz, XV w.

Tauryda, pieniądz, XV w.

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 21:13:00
208969
Opis: Tauryda - Kaffa pod zarządem genueńczyków, pieniądz, XV w., Aw: Schematyczny zamek genueński w obwódce perełkowej, Rw: Tamga tatarska w obwódce perełkowej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.4 mm, 0.66 g

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 88