Republika Rzymska, denar, 136 pne

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 21:03:40
333776
Opis: Republika Rzymska - C. Serveilius M. f. 136 pne, denar, 136 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w hełmie, w prawo, Rw: Dwaj dioskurowie na koniach, trzymający lance, nad nimi gwiazdy, w odcinku C SERVEILI M F
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.80 g, patyna
Literatura: Crawford 239/1, Albert 908

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 179

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  640 zł
4)  600 zł