Erawiskowie, celtyckie naśladownictwo denara republikańskiego, po 64 pne

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 21:03:20
333852
Opis: Erawiskowie, celtyckie naśladownictwo denara republikańskiego, po 64 pne, Aw: Głowa Juno Sospity w prawo, z lewej litera T, Rw: Glob pomiędzy sterem i wiązką piorunów, RAVIZ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.8 mm, 2.66 g, patyna, awers zaczerpnięty z denara L. Rosciusa Fabiatusa, z 64 roku pne, natomiast rewers to naśladownictwo denara Cn. Corneliusa Lentulusa Marcellinusa
Literatura: Slg. Lanz 1015, BMC I tabl. 16, 269

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 249

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  480 zł