Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Velemer, II–I w. pne

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 21:03:00
333738
Opis: Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Velemer, II–I w. pne, Aw: Stylizowana głowa Zeusa bez brody w prawo, Rw: Koń z jeźdźcem, w lewo
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 22.9 mm, 10.09 g
Literatura: Slg. Lanz 747

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 158

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  450 zł
4)  300 zł