Celtowie Wschodni, drachma typu Kugelwange, ok. II w. pne

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 21:02:20
333737
Opis: Celtowie Wschodni, drachma typu Kugelwange, ok. II w. pne, Aw: Głowa brodatego Zeusa w prawo, Rw: Koń w lewo
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.9 mm, 2.42 g
Literatura: Slg. Lanz 506 - podobny

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 227

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  200 zł
4)  185 zł
5)  180 zł
6)  180 zł
7)  140 zł
8)  130 zł
9)  125 zł
10)  120 zł
11)  110 zł
12)  100 zł
13)  90 zł