Celtowie Wschodni, drachma typu Dachreiter, ok. III–II w. pne

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 21:01:40
333736
Opis: Celtowie Wschodni, drachma typu Dachreiter, ok. III–II w. pne, Aw: Głowa w wieńcu, w prawo, Rw: Koń w lewo, u góry koło z czterema szprychami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.6 mm, 2.35 g, patyna
Literatura: Slg. Lanz 459

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 276

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  200 zł
6)  145 zł
7)  130 zł
8)  130 zł
9)  120 zł