Polska, 500 złotych, 15.07.1947

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 20:26:00
333332
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 500 złotych, 15.07.1947, seria C, numeracja 636735
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: ślady po złamaniach, banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 1229 (R4), Miłczak 132a

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 260

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  430 zł
4)  290 zł
5)  250 zł
6)  220 zł
7)  160 zł
8)  155 zł
9)  150 zł
10)  140 zł
11)  130 zł
12)  120 zł
13)  110 zł
14)  100 zł