Polska, 10 złotych, 15.05.1946

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 20:24:40
333802
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 10 złotych, 15.05.1946, bez oznaczenia serii i numeracji
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: banknot po konserwacji, rogi zaokrąglone i nieświeże, złamane w pionie
Literatura: Lucow 1186 (R1), Miłczak 126

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 112

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  24 zł