Polska, 20 złotych, 1944

Polska, 20 złotych, 1944

Polska, 20 złotych, 1944

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 20:23:40
333327
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 20 złotych, 1944, w klauzuli "OBOWIĄZKOWE", seria аТ, numeracja 208825
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: zamania, banknot po lekkiej konserwacji
Literatura: Lucow 1122b (R4), Miłczak 116d

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 121

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  80 zł
6)  65 zł
7)  60 zł