Polska, 100 złotych, 28.02.1919

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 20:09:40
333323
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 100 złotych, 28.02.1919, seria C, numeracja 2405482
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ślady po złamaniach, banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 588 (R2), Miłczak 53

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 214

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  190 zł
5)  160 zł
6)  160 zł
7)  100 zł
8)  70 zł
9)  60 zł