Polska, 1 marka polska, 17.05.1919

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 20:02:00
333318
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje przed reformą Władysława Grabskiego, 1 marka polska, 17.05.1919, seria ICT, numeracja 236465
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: po fachowej konserwacji, ślad po złamaniu na lewej części banknotu
Literatura: Lucow 325 (R0), Miłczak 19b

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 125

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  60 zł
7)  50 zł