Polska, 20 marek polskich, 9.12.1916

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 20:01:20
333510
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie (1915–1918), 20 marek polskich, 9.12.1916, "Generał", seria A, numeracja 6192033
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: złamania, banknot po delikatnej konserwacji, bardzo ladny
Literatura: Lucow 296 (R3), Miłczak 14, Ros. 454

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 307

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  260 zł
4)  220 zł
5)  220 zł
6)  200 zł
7)  105 zł
8)  100 zł
9)  100 zł
10)  60 zł