Polska, 5 marek polskich, 9.12.1916

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 20:01:00
333509
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie (1915–1918), 5 marek polskich, 9.12.1916, "Generał", “Biletów”, seria A, numeracja 2539845
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: złamania, banknot po delikatnej konserwacji, bardzo ladnej prezencji
Literatura: Lucow 280 (R4), Miłczak 10, Ros. 447

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 25
Ilość odsłon: 223

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  350 zł
4)  350 zł
5)  310 zł
6)  130 zł
7)  120 zł
8)  110 zł
9)  100 zł
10)  70 zł
11)  60 zł