Polska, 50 guldenów, 5.02.1937

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 20:00:40
333506
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939) - Bank von Danzig, 50 guldenów, 5.02.1937, seria H, numeracja 095088
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, złamane w pionie i poziomie, zaokrąglone rogi, pięknej prezencji
Literatura: Miłczak G52, Jabł. 3793, Ros. 843

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 21
Ilość odsłon: 326

1)  2 200 zł
2)  2 100 zł
3)  1 950 zł
4)  1 800 zł
5)  1 700 zł
6)  1 650 zł
7)  1 550 zł
8)  1 500 zł
9)  1 250 zł
10)  1 200 zł
11)  800 zł
12)  700 zł
13)  620 zł