Kanada, zestaw 2 medalików

Kanada, zestaw 2 medalików

Kanada, zestaw 2 medalików

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 21:26:00
325297
Opis: Kanada, zestaw 2 medalików, w skład zestawu wchodzi medalik na pamiątkę pielgrzymki do Kanady (mosiądz, 40.0 mm, 25.96 g) oraz na pamiątkę wizyty papieża w Nowym Jorku (tombak złocony, 25.4 mm, 9.05 g)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 48

1)  18 zł
2)  16 zł