Polska, 1 grosz, 1797 B

Polska, 1 grosz, 1797 B

Polska, 1 grosz, 1797 B

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:34:20
331482
Opis: Polska - Zabór pruski - Prusy Południowe - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), 1 grosz, 1797 B, Wrocław, BORUSS na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: podrapany awers, patyna
Literatura: Schrötter 200, Plage 26, Olding 28

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 603

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  190 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  90 zł
7)  80 zł
8)  75 zł
9)  70 zł