Polska, zestaw 3 medali i wpinka

Rozpoczęcie: 04-10-2021 18:00
Zakończenie: 14-10-2021 21:25:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 21:25:40
325379
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), zestaw 3 medali i wpinka, w skład zestawu wchodzi wpinka z papieżem (27.0 x 36.1 mm, 2.66 g), medal na pamiątkę 25 lat pontyfikatu (brąz złocony, 27.2 mm, 8.19 g), z Matką Boską Częstochowską (biały metal, 35.1 mm, 15.52 g), z placem św. Piotra (mosiądz srebrzony, 29.9 mm, 8.66 g)
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem 4 przedmioty

Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 103