Polska, zestaw 2 medali, 1999

Polska, zestaw 2 medali, 1999

Polska, zestaw 2 medali, 1999

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 21:24:20
325382
Opis: Polska - III RP po 1989, zestaw 2 medali, 1999, w skład zestawu wchodzi medal z Matką Boską Licheńską (35.6 mm, 17.45 g) oraz z Bazyliką Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach (35.6 mm, 17.17 g)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, razem 2 sztuki

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 95

1)  22 zł
2)  20 zł