Polska, zestaw 3 medali na pamiątkę papieskiej wizyty w Łomży, 1991

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 21:24:00
325926
Opis: Polska - III RP po 1989, zestaw 3 medali na pamiątkę papieskiej wizyty w Łomży, 1991, Warszawa, w skład zestawu wchodzą medale z kościołem p.w. Miłosierdzia Bożego w Łomży (40.1 mm, 33.40 g), obrazem Matki Boskiej (40.1 mm, 31.95 g), Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży (40.1 mm, 31.80 g)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, razem 3 sztuki w oryginalnym etui, medale projektu ks. Witolda Wróblewskiego wykonane w Przedsiębiorstwie Wielobranżowym AGROMEN-COOP w Warszawie
Literatura: Grabowski 0738, 0740, 0739/ Nestorowicz 709, 711, 710

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 154

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  32 zł