Niemcy, talar, 1771

Niemcy, talar, 1771

Niemcy, talar, 1771

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 21:04:00
331559
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef (1745–1777), talar, 1771, Monachium, typ PATRONA BAVARIAE
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 27.86 g, miejscowa, ciemna patyna
Literatura: Davenport 1953, Hahn H.307

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 198

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  185 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  150 zł
7)  150 zł
8)  140 zł
9)  135 zł
10)  130 zł
11)  125 zł
12)  120 zł
13)  100 zł