Austria, talar, bez daty

Austria, talar, bez daty

Austria, talar, bez daty

Cena wylicytowana: 1 700 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 21:02:20
331451
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Jan Jakub Khuen Belasi-Lichtenberg (1560–1586), talar, bez daty, Salzburg, Aw: Mitra, poniżej tarcze herbowe i data, IOA IAC D G ARCHIEPS SALZ AP SE LE, Rw: Św. Rupert siedzący na wprost, trzymający pastorał, SANCTVS RVDBERTVS EPV SALZBVR
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.66 g, subtelna patyna
Literatura: Davenport 8174, Probszt 540, Zöttl 617

Cena końcowa: 1 700 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 148

1)  1 700 zł
2)  1 650 zł